01 فروردین 1397
جمعه, 13 دی 1392 ساعت 14:59

مراسم افتتاحیه انجمن علمی دانشجویی دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل

امتیاز این گزینه
(0 آرا)

انجمن علمی دانشجویی رشته عکاسی دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، مراسم افتتاحیه انجمن علمی ـ دانشجویی رشته عکاسی خبری و حرفه ای دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل در محل این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم فعالیت های انجمن عکاسی دانشکده خبر اردبیل رسما شروع و قسمت های مختلف انجمن مشخص شد.

اسحق رسولی، رئیس دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، صبح روز جمعه، در مراسم افتتاحیه انجمن علمی ـ دانشجویی رشته عکاسی دانشکده، انجمن های علمی ـ دانشجویی را زمینه ای برای شکوفایی هر چه بیشتر و بهتر استعدادهای دانشجویان دانست و گفت: تجربه آموزش عالی دنیا نشان می دهد که اکتفا کردن به آموزش هایی که صرفا در کلاس ها ارائه می شود باعث رشد و بروز استعدادهای دانشجویان نخواهد شد.

وی افزود: انجمن های علمی ـ دانشجویی باعث پویاتر و بانشاط تر شدن محیط دانشگاه می شود.

رسولی خاطرنشان کرد: دانشجویان با حضور و فعالیت در انجمن های علمی، فارغ از بحث نمره و ضوابط و مقررات کلاسی، در محیطی پویا به طور خودجوش با کار گروهی و تیمی آشنا شده و علاقه مندی های فرهنگی و هنری خود را شکوفا می کنند.

رئیس دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و به تبع آن دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل اهتمام ویژه ای برای فعال سازی و تقویت انجمن های علمی ـ دانشجویی دارند تا در سایه فعالیت انجمن ها، آموزش های عملی در کنار آموزش های تئوری هر چه بیشتر تقویت شود.

این مسؤول، اظهار داشت: امروز با همت و علاقه دانشجویان، اساتید، مدیر گروه رشته عکاسی و مدیر فرهنگی و امور دانشجویی شاهد افتتاح انجمن علمی ـ دانشجویی رشته عکاسی و افزایش انجمن های علمی دانشکده هستیم.

رسولی در ادامه با اشاره به اهمیت رشته های هنری در ایجاد بازارکار، افزود: عکاسی هنر صنعتی است که همه جنبه های زیبا شناختی آن و هم کارکردهای صنعتی و حرفه ای آن در تمام حوزه های رسانه ای، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به طور روز افزون مورد توجه است.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.