01 فروردین 1397
سه شنبه, 16 اردیبهشت 1393 ساعت 09:54

فرماندار اردبیل: نخبگان عملکرد دولت گذشته و دولت روحانی را نقد کنند

امتیاز این گزینه
(0 آرا)

فرماندار اردبیل، گفت: دولت یازدهم از نقد استقبال می کند و واهمه ای از زیر ذره بین قرار گرفتن عملکردش ندارد پس بهتر است نخبگان هم عملکرد این دولت وهم دولت های گذشته را به نقد بکشند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، جواد زنجانی، فرماندار اردبیل، در آئین تجلیل از مدرسان دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، خاطر نشان کرد: عملکرد دولت گذشته در مواردی چون قانون هدفمندی یارانه ها ، طرح مسکن مهر ، چاپ پول بدون پشتوانه ، نیمه تمام ماندن پروژه های عمرانی ، بی آبی و بی راهی بسیاری از روستاها بهتر است، از سوی اصحاب فن مورد نقد و کنکاش قرار گیرد و در کنار آن عملکرد کوتاه مدت دولت یازدهم نیز در موضوع های مختلف به نقد کشیده شود.

 

وی با تاکید بر نقد علمی و منصفانه در جامعه افزود: دولت یازدهم بسیار تمایل دارد که عملکردش مورد نقد و کنکاش قرار گرفته و اگر در مسیر حرکتی خود نیز متوجه نقصان هایی شود با استقبال از انتقادها اقدام به اصلاح آن می کند.

فرماندار اردبیل، با اشاره به برخی بداخلاقی ها گفت: صاحبان فکر و قلم نباید میدان را برای سیاسیون ، قدرت طلبان و فرصت طلبان خالی کنند ، نقد منصفانه و کارساز از اندیشه و قلم های دلسوز می تراود ، اگر اهل قلم و اندیشه حاشیه بروند دیگران که میانه ای با نقد دلسوزانه ندارند با اعمال و گفتار تخریبی خود میدان دار می شوند.

زنجانی، با تاکید کرد بر اهمیت شفافیت و بشاشیت در جامعه، خالق این فضا را دانشگاهیان و صاحبان قلم و اندیشه دانست و تصریح کرد: رسالت خبرنگاران و صاحبان قلم و اندیشه، ترویج اخلاق مداری در جامعه است و مرزبندی ها در داخل و حق و باطل دانستن گروه ها و طرف های مقابل خطری جدی است که اصحاب خبر و رسانه در مقابله با خلق این فضا رسالت مهمی دارند.

فرماندار اردبیل با تقدیر از فعالیت های دانشکده خبر در استان اردبیل اظهار داشت : این مرکز علمی که زمینه کار تخصصی آن رسانه و افکار عمومی است نقش و مسوولیت مهمی در تربیت نیروهای کارشناس و اخلاق مدار در حوزه رسانه و روابط عمومی برعهده دارد که باید در جهت رفع مشکلات آن تلاش کنیم.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.