01 فروردین 1397
جمعه, 02 خرداد 1393 ساعت 18:38

رییس دانشکده خبر اردبیل: حوزه روابط عمومی به شدت در حال تخصصی شدن است

امتیاز این گزینه
(0 آرا)

رییس دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، با اشاره به اهمیت روابط عمومی در جامعه، گفت: حوزه روابط عمومی در جامعه به شدت در حال تخصصی شدن است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده خبر اردبیل، اسحاق رسولی، رییس دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، در همایش ارتباطات و روابط عمومی در سالن جلسات استانداری اردبیل، با اشاره به اهمیت روابط عمومی در عصر ارتباطات خاطر نشان کرد: این حوزه به شدت در حال تخصصی شدن و حرفه‌ای شدن است و تسلط در حوزه روابط عمومی‌ جدید بسیار تعیین‌کننده است و روابط عمومی سنتی دیگر کاربردی ندارد.

 

وی افزود: ر کشور ما بیش از 80 درصد مشکلات در سازمان‌ها به بحث ارتباطات برمی‌گردد و در این زمینه رسالت روابط عمومی‌ها تولید سرمایه فرهنگی است.

رییس دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، تصریح کرد: دانشکده علمی و کاربردی خبر از سال 86 در اردبیل آغاز به کار کرده است و تاکنون دانشجویان بسیار موفقی در این دانشگاه تحصیل کرده‌‌اند که بسیاری از آنها در روابط عمومی‌های ادارات استان شاغل هستند.

رسولی، اظهار داشت: در این دانشکده رشته روابط عمومی در دو مقطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای با دو گرایش الکترونیک و افکار‌سنجی وجود دارد که بازنگری اساسی در سرفصل دروس این رشته ها انجام شده است.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.