01 فروردین 1397
چهارشنبه, 30 مهر 1393 ساعت 10:00

مدیر کل ارشاد اردبیل: دانشکده خبر اردبیل کانون پرورش استعدادهای نوین در عرصه خبر و رسانه است

امتیاز این گزینه
(1 رای)

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، دانشکده خبر اردبیل را کانون پرورش استعداد های نوین در عرصه خبر و رسانه دانست و گفت: ما باید به سمتی حرکت کنیم تا به این دانشکده مسئولیت تربیت و پرورش نیروی کارآمد و زبده را بدهیم تا در بازار کار فرهنگی، خبری و رسانه ها از این ظرفیت استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، در مراسم اولین نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی هنری دانشجویان دانشکده علمی ـ کاربردی خبر اردبیل، گفت: ما از دانشکده خبر انتظار تربیت و پرورش نیروی تخصصی و کارآمد را داریم که ضرورت دارد این مجموعه در پرورش و تربیت نیروهای زبده، خلاق و کارآمد بتواند نقش خطیر خود را انجام دهد.

وی افزود: ما باید به سمتی حرکت کنیم تا به این دانشکده مسئولیت تربیت و پرورش نیروی کارآمد و زبده را بدهیم تا در بازار کار فرهنگی، خبری و رسانه ها از این ظرفیت استفاده شود.

اسحاقی با بیان اینکه امروز رسانه ها تاثیرگذاری خاصی دارند که با راحتی می توانند در جهت دهی به افکار عمومی موفق عمل کنند، گفت: آینده توسعه اقتصادی یک کشور با گذر از توسعه صنعتی و کشاورزی، مرهون توسعه صنایع فرهنگی است که می تواند نقش آفرینی و کارآمدی خاص خود را داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: هر عقل سلیم حکم می‌کند تا بیشترین سرمایه گذاری و توان سنجی در این حوزه انجام شود که به طور قطع بیش از هر زمان دیگر دانشکده خبر اردبیل می تواند با تربیت و پرورش نیروهای خلاق که خود مبدع کار و تحول فرهنگی باشند وظیفه خطیر خود را انجام دهند.

اسحاقی از دانشکده خبر به عنوان کانون تولید و پرورش خبرنگاران زبده، خلاق و توانمند همراه با آراستگی اخلاقی و معنوی توصیف و بیان کرد: با توجه به اینکه در آیات الهی و روایات و اخبار عظیم با محوریت تربیت اسلامی، دینی و معنوی مطرح  شده  و از تحقق آن سخن به میان آمده است ضرورت دارد در این عرصه نیز توانمندی ها بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.