01 فروردین 1397
سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 08:36

درخشش دانشجویان دانشکده خبر اردبیل در دوازدهمین جشنواره ملی قرآن و عترت

نوشته شده توسط  مدیر سایت
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

دانشجویان دانشکده خبر اردبیل در دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی مقام های برتر بخش ادبی و هنری را کسب نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده خبر اردبیل، مصطفی آمون، مسؤول فرهنگی و امور دانشجویی دانشکده خبر اردبیل با اشاره به درخشش دانشجویان دانشکده خبر اردبیل در بخش های ادبی و هنری دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی، کاربردی، گفت: 9 نفر از دانشجویان دانشکده خبر اردبیل در بخش های مختلف این جشنواره مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

وی افزود: این جشنواره در بخش های مختلف ادبی، پژوهشی، هنری، کتبی و شفاهی در بین دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد که دانشجویان دانشکده خبر اردبیل توانستند علاوه بر کسب مقام برتر در بخش تحقیق در بخش های ادبی و هنری نیز مقام های برتر را کسب نمایند.

آمون، تصریح کرد: در این جشنواره حسن علویان صدر در بخش تحقیق توانست با کسب مقام برتر استانی به بخش کشوری راه یابد.

مسؤول فرهنگی و امور دانشجویی دانشکده خبر اردبیل، بیان داشت: در بخش های ادبی، پژوهشی و هنری بیش از 400 اثر به دبیرخانه جشنواره در استان قم از استان های مختلف ارسال شده بود که دانشجویان دانشکده خبر توانستند در اکثر بخش ها مقام های برتر را کسب نمایند.

وی افزود: در بخش فیلم نامه نویسی، معصومه هاشملی مقام سوم، در بخش شعر قرآنی، احسان محمدی و حبیب یزدانی، مقام های اول و سوم، در بخش داستان نویسی، محمود مهدوی، مقام اول، در بخش عکس فردین تکرمیان، فاطمه کنعانی و سجاد دادپور، مقام های اول تا سوم، در بخش فیلم کوتاه، رضا جمالی، مقام اول و در بخش پویانمایی، محسن جعفری، مقام دوم را کسب نمودند.

آمون، خاطرنشان کرد: نه نفر از استان اردبیل حائز مقام های برتر دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی شده اند که همگی از دانشجویان دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل هستند.

مسؤول فرهنگی و امور دانشجویی مرکز علمی کاربردی خبر اردبیل، گفت: بر اساس اطلاعیه دبیرخانه دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی، مراسم اختتامیه این جشنواره و نمایشگاهی از آثار برگزیده در مجتمع یاوارن مهدی(عج) و در روزهای ششم تا هشتم مهرماه برگزار می شود.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.