01 فروردین 1397
شنبه, 20 شهریور 1395 ساعت 19:03

رییس دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل:نمایشگاه عکس گروهی دانشجویان دانشکده خبر اردبیل برگزار می شود

امتیاز این گزینه
(1 رای)

رییس دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس گروهی دانشجویان دانشکده خبر اردبیل با همکاری حوزه هنری اردبیل، گفت: این نمایشگاه با هدف نمایش آثار خلاقانه دانشجویان از 24 شهریور به مدت یک هفته در نگارخانه حوزه هنری اردبیل برگزار می شود.

اسحق رسولی، رییس دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل در گفت و گو با روابط عمومی دانشکده خبر اردبیل با اشاره به اهمیت رشته عکاسی، گفت: هنر صنعت عکاسی ظرفیت های بسیار نیرومندی برای بهبود و تحول اوضاع فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه دارد.

 

وی افزود: در دنیای امروز که عصر سرعت و ارتباطات است، یک یا چندین فرم عکس می توانند تاثیری شگرف در افکار عمومی داشته باشند که حتی دیپلماسی های پرهزینه و مقالات علمی و سخنرانی های متعدد نمی توانند داشته باشند.

 

رییس دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل در ادامه با اشاره به اهمیت تشکل های دانشجویی به خصوص انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه ها، تصریح کرد: تجربه نشان داده که انجمن های علمی دانشجویی می توانند نقش مهمی در پرورش و معرفی استعدادهای علمی و هنری دانشجویان داشته باشند.

 

رسولی با اشاره به موفقیت های انجمن علمی دانشجویی رشته عکاسی دانشکده خبر اردبیل در محافل ملی، بیان داشت: انجمن علمی دانشجویی رشته عکاسی دانشکده خبر اردبیل برای دومین سال پیاپی در جشنواره حرکت درون دانشگاهی توانسته در بخش های مختلف در بین مراکز علمی کاربردی مقام برتر را کسب نماید.

 

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس دانشجویی دانشکده خبر اردبیل با همکاری حوزه هنری اردبیل، خاطرنشان کرد: پنجمین نمایشگاه گروهی عکس دانشجویان دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل با هدف نمایش آثار خلاقانه دانشجویان از 24 شهریور به مدت یک هفته در نگارخانه حوزه هنری اردبیل برگزار می شود.

 

رییس دانشکده علمی کاربردی خبر اردبیل، افزود: برای بهره مندی علاقمندان رشته عکاسی از مباحث علمی و عملی نیز در طول برکزاری نمایشگاه، کارگاه های مختلفی برگزار می شود.

 

رسولی با اشاره به عناوین کارگاه ها، گفت: کارگاه های مجموعه عکس، هنر معاصر با رویکرد عکاسی معاصر، مکاشفه در عکاسی، عکاسی مستند با رویکرد عکاسی خبری و خوانش عکس در طول یک هفته برپایی نمایشگاه با حضور اساتید استانی و کشوری در مجموعه حوزه هنری اردبیل برگزار می شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مسؤولان استانی در روز چهارشنبه، 24 شهریور از ساعت 17 در سالن همایش حوزه هنری اردبیل واقع در سه راه نیروگاه، پشت مدرسه شهید سقایی برگزار می شود.

نوشتن نظر

پر کردن فیلد های ستاره دار(*) الزامی می باشد.